Kontakt: 0 508 706 578

Szukaj:
Jesteś tutaj:   
O sklepie

 

Firma Jubiler Art rozpoczęła działalność w 1996 roku otwierając swój pierwszy salon w Centrum Handlowym Klif w Gdyni. Naszym głównym celem jest dostarczanie klientom szerokiej gamy produktów najwyższej jakości z branży jubilersko- zegarmistrzowskiej.

W 2009 roku, rozbudowa Centrum Handlowego Klif umożliwiła rozwinięcie działalności poprzez uruchomienie kolejnego salonu wzbogacając dotychczasową ofertę o zegarki najznamienitszych światowych marek oraz unikatowe wyroby jubilerskie.

Nasze wyjątkowe kolekcje zasługują na przedstawienie szerszemu gronu klientów. Nie chcąc ograniczać się wyłącznie do sprzedaży w sklepach stacjonarnych, postanowiliśmy umożliwić zakupy za pośrednictwem sklepu internetowego www.zegarkionline.pl. Teraz, w przystępny sposób, nie wychodząc z domu, mogą Państwo przenieść się do naszego świata markowych zegarków. Oferujemy szeroki asortyment zegarków oraz jako nieliczni, luksusowe zegarki światowych marek, między innymi: Chronoswiss, Frederique Constant, Longines, Maurice Lacroix, Omega, Rado czy Tag Heuer. Szczycimy się jednym z większych w całym kraju wyborem limitowanych edycji zegarków!!!

W trosce o naszych klientów zatrudniamy wykwalifikowany personel, który doradzi i pomoże państwu przy wyborze odpowiedniego produktu a także odpowie na wszelkie pytania. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepszą jakość usług sprawiając, że zakupy w naszym sklepie są sprawne i przyjemne.

Chciałbyś być oryginalny, niepowtarzalny, kupić produkt najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie?..... Ta strona została stworzona dla Ciebie!

P1060190__Kopiowanie_.JPGP1060187__Kopiowanie_.JPGP1060189__Kopiowanie_.JPGP1050922__Kopiowanie_.jpgP1060184__Kopiowanie_.JPGP1060185__Kopiowanie_.JPGP1060186__Kopiowanie_.JPGjubilerart.JPG

Kontynuuj 
Zobacz opinie o nas
Dopisz do
newslettera
Chciałbyś być informowany o nowościach i promocjach w sklepie? Podaj swój adres e-mail!
Dopisz

Projekt i wykonanie: dwakroki.com