Kontakt: 0 508 706 578

Szukaj:
Jesteś tutaj:   
Płatność i wysyłka

PŁATNOŚĆ

1. Wszystkie ceny Towarów podawane w Sklepie są cenami brutto w złotych polskich (ceny zawierają podatek VAT). Cena Towaru nie uwzględnia kosztów, o których mowa w punkcie 2 poniżej. Cena Towaru podana w chwili złożenia przez Klienta Zamówienia jest wiążąca dla obu stron.

2. Koszty związane z dostawą Towaru (np. transport, dostarczenie, usługi pocztowe) i ewentualne inne koszty ponosi Klient. Wysokość tych kosztów może zależeć od wyboru Klienta co do sposobu dostawy Towaru. Informacja o wysokości tych kosztów jest przekazywana na etapie składania Zamówienia.

3. Klient może wybrać formę płatności:

1) przelew tradycyjny - zapłata przed wysyłką Towaru (przedpłata). Po złożeniu Zamówienia Klient powinien wpłacić/przelać należność na rachunek bankowy Sprzedawcy. Realizacja Zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty Klienta na rachunku bankowym Sprzedawcy;

2) zapłata za pośrednictwem systemu DOTPAY - zapłata przed wysyłką Towaru (przedpłata). Po złożeniu Zamówienia Klient powinien dokonać zapłaty za pośrednictwem systemu DOTPAY. Realizacja Zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty Klienta na rachunku bankowym Sklepu;

3) zapłata przy osobistym odbiorze Towaru (gotówka lub płatność kartą) – Klient uiszcza należność bezpośrednio przy osobistym odbiorze Towaru w sklepie stacjonarnym Sprzedawcy. Realizacja zamówienia następuje po przyjęciu Zamówienia.

4) zapłata przy odbiorze Towaru (za pobraniem) - klient uiszcza należność bezpośrednio przy odbiorze Towaru u kuriera. Realizacja zamówienia następuje po przyjęciu Zamówienia.

4. Istnieje możliwość zakupu Towaru na raty na zasadach opisanych w Sklepie.

5. Na każdy sprzedany Produkt Sklep wystawia dowód zakupu i doręcza go Klientowi wraz z Towarem.

6. Klient zobowiązany jest do zapłaty w terminie 30 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży. Jeżeli w tym terminie Klient nie dokona zapłaty, wtedy - zgodnie z art. 491 § 1 kodeksu cywilnego (Dz.U.2016.380 ze zm.) - Sprzedawca wyznaczy Klientowi dodatkowy termin na zapłatę, po którego bezskutecznym upływie będzie uprawniony do odstąpienia od umowy.

Informacje na temat systemu ratalnego Santander Consumer Bank:

https://www.santanderconsumer.pl/raty-jak-kupic

https://www.santanderconsumer.pl/raty-kto-moze-kupic-na-raty

WYSYŁKA

1. Produkt wysyłany jest na adres wskazany przez Klienta w Formularzu, o ile Strony nie ustalą inaczej.

2. Produkt jest dostarczany za pomocą firmy kurierskiej albo za pośrednictwem operatora pocztowego według wyboru Klienta. Wysyłka realizowana za pośrednictwem operatora pocztowego powinna zostać dostarczana w ciągu 1-3 dni  roboczych od dnia wysyłki Towaru, natomiast za pośrednictwem firmy kurierskiej - w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysyłki Towaru.

3. Wraz z Towarem Sprzedawca wydaje Klientowi wszystkie elementy jego wyposażenia oraz instrukcje obsługi, konserwacji i inne dokumenty wymagane przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa.

Sposoby wysyłki oferowane przez sklep:

Zamówienia do 200 zł płatność przelewem - Kurier DPD na terenie Polski - 15 zł

Zamówienia do 200 zł płatność za pobraniem - Kurier DPD na terenie Polski - 20 zł

Zamówienia od 200 zł - Kurier DPD na terenie Polski - 0 zł

Odbiór osobisty w salonie stacjonarnym- 0 zł

Wysyłka za granicę - koszty są ustalane indywidualnie.

W przypadku wysyłki w inny sposób niż wyszczególnione, warunki oraz cena ustalane są indywidualnie z klientem.

Kontynuuj 
Zobacz opinie o nas
Dopisz do
newslettera
Chciałbyś być informowany o nowościach i promocjach w sklepie? Podaj swój adres e-mail!
Dopisz

Projekt i wykonanie: dwakroki.com